Honda X-ADV
750 | Akra | Mistlampen | Valbeugels | Custom zadel
Direct kopen, basisprijs: € 13.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.490,-
LEASEPRIJS: € 222,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.698,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Honda X-ADV |
|---|---|
| Uitvoering: | 750 | Akra | Mistlampen | Valbeugels | Custom zadel |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 juli 2021 |
| Carrosserie: | Overig |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 22.125 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 222,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 745 cc |
| Vermogen: | 43 kw / 59 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 236 kg |
| Wielbasis: | 159 cm |
| Hoogte: | 137 cm |
| Breedte: | 94 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar